Biustonosz Samoprzylepny – 3 Top Porady – Jak Używać i Dbać?

Odkryte ramiona i plecy są niezwykle seksowne. Do ubrań o wyciętym kroju potrzebny jest oczywiście stanik do zadań specjalnych!

Znakomitym rozwiązaniem jest stanik samonośny ze ściągaczem, który jest całkowicie niewidoczny pod ubraniem. Jego założenie jest niezwykle proste, a co równie ważne odpowiednie przechowywanie sprawi, że posłuży nam przez długi czas, podczas gdy tradycyjne staniki często odkształcają się po kilku praniach.


Jak prawidłowo założyć stanik samonośny ze ściągaczem?

To bardzo proste!

Wystarczy kilka kroków, aby Twój biust wyglądał bardzo seksownie w każdej sytuacji. Wymaga oczywiście odpowiedniego przygotowania piersi i skóry wokół nich.

 1. Przede wszystkim należy oczyścić i osuszyć skórę, zwracając uwagę, żeby dokładnie zmyć resztki balsamu lub olejku do ciała. Następnie usuwamy folię zabezpieczającą. Uwaga! Nie wyrzucaj jej, ponieważ przyda się do zabezpieczenia biustonosza przed zabrudzeniem oraz zapewni ochronę silikonu.
 2. Przed założeniem poluzuj sznurowanie.
 3. Następnie chwyć lewą dłonią całą pierś, również spod pach, dopasuj miseczkę i przyklej biustonosz. Czynność należy powtórzyć z drugą miseczką.
 4. Teraz dociśnij obydwie miseczki do skóry i przytrzymaj kilka sekund. A teraz najważniejsze: pociągnij za sznurowanie, aby maksymalnie zbliżyć do siebie piersi.

Tym sposobem możesz cieszyć się okrągłym, seksownym biustem!

Aby uzyskać pożądany efekt należy również pamiętać o symetrycznym przyklejeniu miseczek.


Biustonosz samonośny sylikonowy do każdego rodzaju biustu

Stanik zbierający jest przeznaczony dla kobiet o małych, średnich, jak i dużych piersiach.

Biustonosz samoprzylepny push up pokochają kobiety o małym biuście, które chcą nadać im seksownego kształtu.

Stanik doskonale zbliża do siebie piersi, dodając im nawet 2 rozmiary! Dzięki temu biust wydaje się nie tylko większy, ale idealnie zaokrąglony.

Biustonosz samoprzylepny idealnie sprawdza się w przypadku opadającego biustu.

Natychmiastowy efekt liftingu docenią kobiety po ciąży, których piersi straciły swój pierwotny kształt. Dzięki MyWonderbra będą mogły czuć się pięknie i seksownie w każdej sytuacji!

-22%
140,00  109,00 
-22%
140,00  109,00 
-33%

Czy biustonosz samonośny silikonowy sprawdzi się w przypadku dużych piersi?

Oczywiście! Stanik zbierający będzie trzymał nasze „atuty” w ryzach. A wszystko dzięki silikonowi, który idealnie przylega do biustu.

Specjalnie opracowany motylkowy kształt zbiera piersi, nawet spod pach i maksymalnie zbliża je do siebie.

Dzięki sznurowaniu możemy uzyskać pożądaną i seksowną literę „V”. Zdarza się, że zwykły biustonosz powoduje nieestetyczne fałdki na plecach, jednak staniki samoprzylepne MyWonderBra rozwiązują ten problem.

Jak czyścić i przechowywać biustonosz samoprzylepny?

Biustonosz samoprzylepny silikonowy służy do wielokrotnego użytku, należy jednak pamiętać o odpowiednim czyszczeniu po każdym użyciu.

Nie wolno go prać w pralce!

Do umycia wystarczy jedynie delikatne mydło i bieżąca woda.

 • Wewnętrzną silikonową warstwę należy masować opuszkami palców, uważając aby nie zahaczyć paznokciem miseczki. Tym sposobem usuniemy resztki tłuszczu i inne nieczystości.
 • Następnie spłucz mydło pod bieżącą wodą i pozostaw do wyschnięcia.
 • Do suszenia nie używaj ręcznika.
 • Stanik samonośny ze ściągaczem warto przechowywać w dołączonym pudełku, wówczas będziemy miały pewność, że nie ulegnie uszkodzeniom.

Tym sposobem będziemy mogły długo cieszyć się doskonale wymodelowanym biustem.

-22%
140,00  109,00 
-22%
140,00  109,00 
-33%

7 thoughts on “Biustonosz Samoprzylepny – 3 Top Porady – Jak Używać i Dbać?

 1. Alicja says:

  Dzień dobry, zabezpieczyłam jak Państwo radzili folią spożywczą (ponieważ Państwa folia rozdarłą się na kawałki przy pierwszym zdejmownaiu jej( i teraz nie mogę usunąć foli spożywczej z silikonu. Jak ją usunąć, żeby nie uszkodzić silikonu? Przemywanie wodą i mydłem nic nie daje.

  • Anna Polak says:

   Folia spożywcza nie nadaje się do zabezpieczenia powłoki silikonowej. Poproszę o informacje od naszego działu produktów, co można zrobić w Pani sytuacji.

 2. Joanna says:

  Dzień dobry, zgubiłam folię zabezpieczającą stanik podczas przechowywania. Czym mogę ją zastąpić? Czy powłoka „klejąca” nie wyschnie? Dziękuję za pomoc.
  Pozdrawiam
  Joanna

   • Justyna says:

    Witam, porwała mi się folia zabezpieczająca i zabezpieczy łam silikon woreczkiem foliowym, niestety nie mogę go teraz zdjąć. Co mam z tym zrobić? Pozdrawiam

    • Anna P. (mywonderbra.pl) says:

     Woreczek foliowy nie nadaje się do zabezpieczenia powłoki silikonowej. Poproszę o informacje od naszego działu produktów, co można zrobić w Pani sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *